Poznáte Naše SVADBY v BALÍČKOCH od Andrey?
Som Dr.Andrea Kovács Csíkány, aranžérka, stylistka, profesionálna organizátorka svadieb a podujatí, a koordinátorka akcií (to je podobné ako Starejší, len nie som v kroji keď koordinujem akciu a nerecitujem básničky).
Vymyslela som pre Vás balíčky, aby ste si mohli zakúpiť to, a naozaj len TO, čo potrebujete na Vašu svadbu.
Prečo by ste platili za každý tovar poštovné, keď si niečo objednáte cez internet?
Prečo by ste cestovali na aute toľko kilometrov, aby ste našli vysnívané doplnky na Vás Veľký DEŇ?
Prečo by ste zaplatili zbytočne dovoz za všetko, keď všetko môžete mať na jednom mieste, a to za veľmi dobrú cenu? Dlhé roky praxe ukazujú, že na svadbu sa najviac oplatí objednať balíček služieb, a to u nás. To znamená, že zakúpite len toľko, koľko potrebujete, nič viac. Keď chcete, môžte si spraviť dekoráciu aj sami, ale ak si prosíte, radi Vám prídeme spraviť a to túto sezónu GRÁTIS, lebo firma oslavuje 7 narodeniny!
Ako to funguje?

Milé Nevesty a Ženíchovia!

Máme v ponuke výzdobu vo všetkých farbách a rôzne variácie na výzdobu Vašej svadby. Rôzne typy mašličiek, stuhy, BIELE návleky na stoličky – v PONUKE AJ FAREBNÉ: krémové, červené, bordové, zelené, modré, béžové…od tejto sezóny, obrusy, štóly na stoly, veľký výber sviečok: hrubé, úzke, plávajúce, tvar motýlikové, svietniky: sklenené, veľké, monumentálne, viacramenné, svadobné poháre, veľké poháre na živé kvety, aranžmány a ikebany, živé kvety čo si len zaželáte rovno z Hollandska, ale aj umelé kvety: ručne vytvorené jedinečné kvety, kytičky, srdiečka ako doplnky na stôl, alebo pre hostí, kamienky, lupienky, servítky aj v extra kvalite, menovky, zasadacie poriadky, menukarty aj v termotlači. Všetko na SVADOBNý stôl!
Samozrejme: svetelné steny za Mladomanželov, oblúky, slávobrány a balónovú výzdobu a balónovú bránu. Ozdoby na autá, svadobné kytičky.
K našej ponuke sme Vám pripojili rozšírené balíčky, máme fotografov, kameramanov, cukrárov, kapely, DJ, celý repertoár na slávnostný akt: vážnu a modernú hudbu, trúbky, husle a celý zbor. A nemôže chýbať ani dobré jedlo slávnostne pripravené na tanieri, teda celý CATERING, aby ste si mohli objednať všetko na kľúč, a teň Deň si užiť!
A máme v ponuke aj extra ponuky: luxusnú limuzínu, koč s koňom, svadobné obrady mimo obradnej siene, vonku, alebo na lodi.

Balíčky som Vám vypočítala na 70 hostí v ktorom čo a koľko máte, aby ste mohli IHNEĎ TU objednať, alebo osobne zobrať.
Ponuka platí vždy pre cca 70 hostí, keď je ich 35 alebo 100, delí sa čiastka, alebo sa pridáva.

Napíšte nám, a pýtajte od nás podrobnejšiu ponuku info@svadbasobas.sk.

Svadba „Ruža“ – 200 euro… mašle, klasické servítky, kvet do vázy, sviečka na stoly, svadobná kytička, autoozdoba. Podobnejšie informácie na info@svadbasobas.sk. Pri osobnom odbere košík pre jednu družičku GRÁTIS!

Svadba „Veľký Deň“ – 300 euro…návleky, mašle, klasické servítky, kvet do vázy, sviečka na stoly, svadobná kytička, autoozdoba. Podobnejšie informácie na info@svadbasobas.sk. Pri osobnom odbere dekoračný veniec na vchodové dvere GRÁTIS!

Svadba „Happy“ – 400 euro…návleky, mašle, klasické servítky dvojaké, kvety, kytičky do vázy, sviečka na stoly, svadobná kytička, autoozdoba. Podobnejšie informácie na info@svadbasobas.sk. Pri osobnom odbere uteráková torta GRÁTIS!

Svadba „Princezná“ – 500 euro…návleky, mašle, klasické servítky dvojaké, kvety, kytičky do vázy, sviečka na stoly, svadobná kytička, autoozdoba, slávobrána, textilná stena za mladomanželov, balónov. Podobnejšie informácie na info@svadbasobas.sk. Pri osobnom odbere uteráková torta GRÁTIS!

Svadba „Romantika“ – od 600 euro…návleky, mašle saténové, servítky dvojaké, kvety, ikebany na stoly, sviečka na stoly/alebo plávajúce, alebo viacramenný svietnik (aj ozdobený), svadobná kytička, autoozdoba, slávobrána, textilná stena za mladomanželov, kytičky pre družičky, lupienky, svadobné poháre, menukarty, menovky. Podobnejšie informácie na info@svadbasobas.sk. Pri osobnom odbere uteráková torta GRÁTIS!

Svadba „Piesočnatá pláž“ – od 700 euro…návleky , mašle saténové, servítky dvojaké, kvety, ikebany na stoly, sviečka na stoly/alebo plávajúce, alebo viacramenný svietnik (aj ozdobený), svadobná kytička, autoozdoba, slávobrána, textilná stena za mladomanželov, kytičky pre družičky, lupienky, svadobné poháre, menukarty, menovky, ďakovné darčeky pre hostí, krabice na výslužku, ďakovné kartičky na výslužku Podobnejšie informácie na info@svadbasobas.sk. Pri osobnom odbere uteráková torta GRÁTIS!

Svadba „Dokonalá“ – od 800 euro…návleky, mašle saténové, prestieranie: servítky dvojaké, kvety-ikebany na stoly: VYSOKÉ, sviečka na stoly/alebo plávajúce, alebo viacramenný svietnik (aj ozdobený), svadobná kytička, autoozdoby 2X, slávobrána, textilná stena za mladomanželov, kytičky pre družičky, lupienky, svadobné poháre, svadobné oznámenie a pozvánky, menukarty, menovky, zasadací poriadok, svetelná gyrlanda na hlavný stôl, ozdoba vchodu, srdce: na tanečný parket, poschodová svadobná torta. Podobnejšie informácie na info@svadbasobas.sk. Pri osobnom odbere darčekový kôs GRÁTIS!


Svadba STAR „Vysnívaný sen“
– od 1800 euro… FAREBNÉ návleky, mašle saténové, prestieranie: servítky dvojaké EXTRA, kvety-ikebany na stoly: VYSOKÉ, sviečka na stoly/alebo plávajúce, alebo viacramenný svietnik (aj ozdobený), svadobná kytička, autoozdoby 2X, slávobrána, textilná stena za mladomanželov, kytičky pre družičky, lupienky, svadobné poháre, svadobné oznámenie a pozvánky, menukarty, menovky, zasadací poriadok, svetelná gyrlanda na hlavný stôl, ozdoba vchodu, srdce: na tanečný parket, poschodová svadobná torta, luxusná limuzína na cestu na sobáš, welness pobyt pre 2 osoby na 1 noc podľa aktuálnej ponuky cestovnej agentúry
Podobnejšie informácie na info@svadbasobas.sk. Pri osobnom odbere fontánka do izby GRÁTIS!