Prestieranie v balíčkoch

Som Dr.Andrea Kovács Csíkány, aranžérka, stylistka, profesionálna organizátorka svadieb a podujatí, a koordinátorka akcií.
Vymyslela som pre Vás balíčky, aby ste si mohli zakúpiť to, len TO, čo potrebujete na Vašu akciu, pre VAŠE PRESTIERANIE.
Prečo by ste platili za každý tovar poštovné, keď si niečo objednáte cez internet?
Prečo by ste cestovali na aute toľko kilometrov, aby ste našli vysnívané doplnky na Vašu akciu, keď všetko môžete mať na jednom mieste, a za priateľnú cenu? Dlhé roky praxe ukazujú, že najvýhodnejšie sú na párty BALÍČKY. To znamená, že zakúpite len toľko, koľko potrebujete, nič viac.

A to ako?
Milé Gazdinky!

Poznáte v hypermarketoch pripravené tácky s dobrotami do polievky? Máte tam, čo len do tej polievky potrebujete, nemusíte kupovať celý sáčok cibuľe, alebo mrkvy, len tú jednu, čo dáte do polievky.
Takto vyzerá ja naša ponuka. Len to a toľko, koľko potrebujete. Nemusíte kúpiť celý balík servítok, ani lupienok, alebo stuhy…a ušetríte. A pri osobnom odbere Vás čaká darček.

Zvoľte si či chcete prestierať pre 2, 4, 6 ľudí, a máte kompletnú výbavu.
Ako to funguje?
Máme v ponuke výzdobu vo všetkých farbách, a rôzne variácie na výzdobu. Rôzne typy mašličiek, stuhy, obrusy, štóly na stoly, veľký výber sviečok: hrubé, úzke, plávajúce, tvar motýlikové, živé kvety, aranžmány a ikebany, aj umelé kvety: ako ručne vytvorené jedinečné kvety, kytičky, srdiečka ako doplnky na stôl, alebo darčeky pre hostí, kamienky, lupienky, servítky aj v extra kvalite, menovky, zasadacie poriadky, menukarty aj v termotlači. Všetko pna Vašu akciu.
Vyberte si TERAZ a pri osobnom odbere máte darček od nás!

Pri osobnom odbere nad 5 euro malé vrecúško GRÁTIS!

Pri osobnom odbere nad 10 euro malé vrecúško s plávajúcimi sviečkami GRÁTIS!

Pri osobnom odbere nad 15 euro črepníková orchidea GRÁTIS!